Kategorie

Producenci

informacje o firmie Camozzi informacje o firmie Pepperl+Fuchs informacje o firmie Ergomat informacje o firmie SMC

Lista producentów

EK GROUP

Facebook

Czujniki do systemów automatyki

Czujniki do systemów automatyki

Optyczne, indukcyjne, pojemnościowe, ultradźwiękowe i inne - czyli pełna oferta czujników do systemów automatyki przemysłowej.

Nasz asortyment pochodzi od sprawdzonych wiodących producentów takich jak Pepperl&Fuchs. Gwarantujemy dzięki temu doskonałą jakość przy dobrej cenie.

Lista produktów

 • Pojemnościowe czujniki zbliżeniowe - średnica 12mm
  Dostępny
  Pojemnościowe czujniki zbliżeniowe - średnica 12mm

  Pojemnościowe czujminki zbliżeniowe w obudowie cylindrycznej o średnicy 12mm. Mogą służyć do wykrywania przedmiotów niemetalowych takich jak płyny (kwasy, wodę oleje), materiały granulowane (ziarna, mąka, cukier).

  Pojemnościowe czujminki zbliżeniowe w obudowie cylindrycznej o średnicy 12mm. Mogą...

  Pojemnościowe czujminki zbliżeniowe w obudowie cylindrycznej o średnicy 12mm. Mogą służyć do wykrywania przedmiotów niemetalowych takich jak płyny (kwasy, wodę oleje), materiały...

  427,00 zł
  Zobacz
 • Pojemnościowe czujniki zbliżeniowe - średnica 18mm
  Dostępny
  Pojemnościowe czujniki zbliżeniowe - średnica 18mm

  Pojemnościowe czujminki zbliżeniowe w obudowie cylindrycznej o średnicy 18mm. Mogą służyć do wykrywania przedmiotów niemetalowych takich jak płyny (kwasy, wodę oleje), materiały granulowane (ziarna, mąka, cukier).

  Pojemnościowe czujminki zbliżeniowe w obudowie cylindrycznej o średnicy 18mm. Mogą...

  Pojemnościowe czujminki zbliżeniowe w obudowie cylindrycznej o średnicy 18mm. Mogą służyć do wykrywania przedmiotów niemetalowych takich jak płyny (kwasy, wodę oleje), materiały...

  447,00 zł
  Zobacz
 • Pojemnościowe czujniki zbliżeniowe - średnica 30mm
  Dostępny
  Pojemnościowe czujniki zbliżeniowe - średnica 30mm

  Pojemnościowe czujminki zbliżeniowe w obudowie cylindrycznej o średnicy 30mm. Mogą służyć do wykrywania przedmiotów niemetalowych takich jak płyny (kwasy, wodę oleje), materiały granulowane (ziarna, mąka, cukier).

  Pojemnościowe czujminki zbliżeniowe w obudowie cylindrycznej o średnicy 30mm. Mogą...

  Pojemnościowe czujminki zbliżeniowe w obudowie cylindrycznej o średnicy 30mm. Mogą służyć do wykrywania przedmiotów niemetalowych takich jak płyny (kwasy, wodę oleje), materiały...

  469,00 zł
  Zobacz
 • Pojemnościowe czujniki zbliżeniowe - F64
  Dostępny
  Pojemnościowe czujniki zbliżeniowe - F64

  Pojemnościowe czujminki zbliżeniowe w obudowie. Mogą służyć do wykrywania przedmiotów niemetalowych takich jak płyny (kwasy, wodę oleje), materiały granulowane (ziarna, mąka, cukier).

  Pojemnościowe czujminki zbliżeniowe w obudowie. Mogą służyć do wykrywania przedmiotów...

  Pojemnościowe czujminki zbliżeniowe w obudowie. Mogą służyć do wykrywania przedmiotów niemetalowych takich jak płyny (kwasy, wodę oleje), materiały granulowane (ziarna, mąka,...

  356,00 zł
  Zobacz
 • Pojemnościowe czujniki zbliżeniowe - F46 Ultra Slim
  Dostępny
  Pojemnościowe czujniki zbliżeniowe - F46 Ultra Slim

  Pojemnościowe czujminki zbliżeniowe w obudowie z tworzywa. Mogą służyć do wykrywania przedmiotów niemetalowych takich jak płyny (kwasy, wodę oleje), materiały granulowane (ziarna, mąka, cukier).

  Pojemnościowe czujminki zbliżeniowe w obudowie z tworzywa. Mogą służyć do wykrywania...

  Pojemnościowe czujminki zbliżeniowe w obudowie z tworzywa. Mogą służyć do wykrywania przedmiotów niemetalowych takich jak płyny (kwasy, wodę oleje), materiały granulowane...

  312,00 zł
  Zobacz
 • Pojemnościowe czujniki zbliżeniowe - wyłącznik krańcowy
  Dostępny
  Pojemnościowe czujniki zbliżeniowe - wyłącznik krańcowy

  Pojemnościowe czujminki zbliżeniowe w formie wyłącznika krańcowego. Mogą służyć do wykrywania przedmiotów niemetalowych takich jak płyny (kwasy, wodę oleje), materiały granulowane (ziarna, mąka, cukier).

  Pojemnościowe czujminki zbliżeniowe w formie wyłącznika krańcowego. Mogą służyć do...

  Pojemnościowe czujminki zbliżeniowe w formie wyłącznika krańcowego. Mogą służyć do wykrywania przedmiotów niemetalowych takich jak płyny (kwasy, wodę oleje), materiały...

  906,00 zł
  Zobacz
 • Pojemnościowe czujniki zbliżeniowe - FP
  Dostępny
  Pojemnościowe czujniki zbliżeniowe - FP

  Pojemnościowe czujminki zbliżeniowe w obudowie typu FP. Mogą służyć do wykrywania przedmiotów niemetalowych takich jak płyny (kwasy, wodę oleje), materiały granulowane (ziarna, mąka, cukier).

  Pojemnościowe czujminki zbliżeniowe w obudowie typu FP. Mogą służyć do wykrywania...

  Pojemnościowe czujminki zbliżeniowe w obudowie typu FP. Mogą służyć do wykrywania przedmiotów niemetalowych takich jak płyny (kwasy, wodę oleje), materiały granulowane (ziarna,...

  735,00 zł
  Zobacz
 • Indukcyjne czujniki zbliżeniowe - średnica 4 mm
  Dostępny
  Indukcyjne czujniki zbliżeniowe - średnica 4 mm

  Indukcyjne czujniki zbliżeniowe w obudowie o średnicy 4 mm. Mają swoje zastosowanie w dziedzinach automatyki przemysłowej,  takich jak roboty przemysłowe, przenośniki, obrabiarki, urządzenia zliczjące czy podnośniki.

  Indukcyjne czujniki zbliżeniowe w obudowie o średnicy 4 mm. Mają swoje zastosowanie w...

  Indukcyjne czujniki zbliżeniowe w obudowie o średnicy 4 mm. Mają swoje zastosowanie w dziedzinach automatyki przemysłowej,  takich jak roboty przemysłowe, przenośniki,...

  312,00 zł
  Zobacz
 • Indukcyjne czujniki zbliżeniowe - średnica 5 mm
  Dostępny
  Indukcyjne czujniki zbliżeniowe - średnica 5 mm

  Indukcyjne czujniki zbliżeniowe w obudowie o średnicy 5 mm. Mają swoje zastosowanie w dziedzinach automatyki przemysłowej,  takich jak roboty przemysłowe, przenośniki, obrabiarki, urządzenia zliczjące czy podnośniki.

  Indukcyjne czujniki zbliżeniowe w obudowie o średnicy 5 mm. Mają swoje zastosowanie w...

  Indukcyjne czujniki zbliżeniowe w obudowie o średnicy 5 mm. Mają swoje zastosowanie w dziedzinach automatyki przemysłowej,  takich jak roboty przemysłowe, przenośniki,...

  312,00 zł
  Zobacz
 • Indukcyjne czujniki zbliżeniowe - średnica 8 mm
  Dostępny
  Indukcyjne czujniki zbliżeniowe - średnica 8 mm

  Indukcyjne czujniki zbliżeniowe w obudowie o średnicy 8 mm. Mają swoje zastosowanie w dziedzinach automatyki przemysłowej,  takich jak roboty przemysłowe, przenośniki, obrabiarki, urządzenia zliczjące czy podnośniki.

  Indukcyjne czujniki zbliżeniowe w obudowie o średnicy 8 mm. Mają swoje zastosowanie w...

  Indukcyjne czujniki zbliżeniowe w obudowie o średnicy 8 mm. Mają swoje zastosowanie w dziedzinach automatyki przemysłowej,  takich jak roboty przemysłowe, przenośniki,...

  304,00 zł
  Zobacz
 • Indukcyjne czujniki zbliżeniowe - średnica 12 mm
  Dostępny
  Indukcyjne czujniki zbliżeniowe - średnica 12 mm

  Indukcyjny czujnik zbliżeniowy marki Pepperl+Fuchs. Uniwersalny model o średnicy 12 mm, który ma swoje zastosowanie w wielu dziedzinach automatyki przemysłowej.

  Indukcyjny czujnik zbliżeniowy marki Pepperl+Fuchs. Uniwersalny model o średnicy 12 mm,...

  Indukcyjny czujnik zbliżeniowy marki Pepperl+Fuchs. Uniwersalny model o średnicy 12 mm, który ma swoje zastosowanie w wielu dziedzinach automatyki przemysłowej.

  262,00 zł
  Zobacz
 • Indukcyjne czujniki zbliżeniowe - średnica 18 mm
  Dostępny
  Indukcyjne czujniki zbliżeniowe - średnica 18 mm

  Indukcyjny czujnik zbliżeniowy w wersji o średnicy 18 mm. Jest to model produkcji Pepperl+Fuchs o szerokim zastosowaniu w gałęziach automatyki przemysłowej.

  Indukcyjny czujnik zbliżeniowy w wersji o średnicy 18 mm. Jest to model produkcji...

  Indukcyjny czujnik zbliżeniowy w wersji o średnicy 18 mm. Jest to model produkcji Pepperl+Fuchs o szerokim zastosowaniu w gałęziach automatyki przemysłowej.

  317,00 zł
  Zobacz
 • Indukcyjne czujniki zbliżeniowe - średnica 30 mm
  Dostępny
  Indukcyjne czujniki zbliżeniowe - średnica 30 mm

  Indukcyjny czujnik zbliżeniowy o średnicy 30 mm marki Pepperl+Fuchs. Model wykorzystywany z powodzeniem w wielu w dziedzinach automatyki przemysłowej.

  Indukcyjny czujnik zbliżeniowy o średnicy 30 mm marki Pepperl+Fuchs. Model...

  Indukcyjny czujnik zbliżeniowy o średnicy 30 mm marki Pepperl+Fuchs. Model wykorzystywany z powodzeniem w wielu w dziedzinach automatyki przemysłowej.

  359,00 zł
  Zobacz
 • Indukcyjne czujniki zbliżeniowe - F79
  Dostępny
  Indukcyjne czujniki zbliżeniowe - F79

  Indukcyjne czujniki zbliżeniowe w obudowie z tworzywa, model F79. Mają swoje zastosowanie w dziedzinach automatyki przemysłowej,  takich jak roboty przemysłowe, przenośniki, obrabiarki, urządzenia zliczjące czy podnośniki.

  Indukcyjne czujniki zbliżeniowe w obudowie z tworzywa, model F79. Mają swoje...

  Indukcyjne czujniki zbliżeniowe w obudowie z tworzywa, model F79. Mają swoje zastosowanie w dziedzinach automatyki przemysłowej,  takich jak roboty przemysłowe, przenośniki,...

  177,00 zł
  Zobacz
 • Indukcyjne czujniki zbliżeniowe - F41
  Dostępny
  Indukcyjne czujniki zbliżeniowe - F41

  Indukcyjne czujniki zbliżeniowe w obudowie z mosiądzu, model F41. Mają swoje zastosowanie w dziedzinach automatyki przemysłowej,  takich jak roboty przemysłowe, przenośniki, obrabiarki, urządzenia zliczjące czy podnośniki.

  Indukcyjne czujniki zbliżeniowe w obudowie z mosiądzu, model F41. Mają swoje...

  Indukcyjne czujniki zbliżeniowe w obudowie z mosiądzu, model F41. Mają swoje zastosowanie w dziedzinach automatyki przemysłowej,  takich jak roboty przemysłowe, przenośniki,...

  341,00 zł
  Zobacz
 • Indukcyjne czujniki zbliżeniowe - F29
  Dostępny
  Indukcyjne czujniki zbliżeniowe - F29

  Indukcyjne czujniki zbliżeniowe w obudowie, model F29. Mają swoje zastosowanie w dziedzinach automatyki przemysłowej,  takich jak roboty przemysłowe, przenośniki, obrabiarki, urządzenia zliczjące czy podnośniki.

  Indukcyjne czujniki zbliżeniowe w obudowie, model F29. Mają swoje zastosowanie w...

  Indukcyjne czujniki zbliżeniowe w obudowie, model F29. Mają swoje zastosowanie w dziedzinach automatyki przemysłowej,  takich jak roboty przemysłowe, przenośniki, obrabiarki,...

  154,00 zł
  Zobacz
 • Indukcyjne czujniki zbliżeniowe - V3
  Dostępny
  Indukcyjne czujniki zbliżeniowe - V3

  Indukcyjne czujniki zbliżeniowe w obudowie, model V3. Mają swoje zastosowanie w dziedzinach automatyki przemysłowej,  takich jak roboty przemysłowe, przenośniki, obrabiarki, urządzenia zliczjące czy podnośniki.

  Indukcyjne czujniki zbliżeniowe w obudowie, model V3. Mają swoje zastosowanie w...

  Indukcyjne czujniki zbliżeniowe w obudowie, model V3. Mają swoje zastosowanie w dziedzinach automatyki przemysłowej,  takich jak roboty przemysłowe, przenośniki, obrabiarki,...

  186,00 zł
  Zobacz
 • Indukcyjne czujniki zbliżeniowe - F1
  Dostępny
  Indukcyjne czujniki zbliżeniowe - F1

  Indukcyjne czujniki zbliżeniowe w obudowie, model F1. Mają swoje zastosowanie w dziedzinach automatyki przemysłowej,  takich jak roboty przemysłowe, przenośniki, obrabiarki, urządzenia zliczjące czy podnośniki.

  Indukcyjne czujniki zbliżeniowe w obudowie, model F1. Mają swoje zastosowanie w...

  Indukcyjne czujniki zbliżeniowe w obudowie, model F1. Mają swoje zastosowanie w dziedzinach automatyki przemysłowej,  takich jak roboty przemysłowe, przenośniki, obrabiarki,...

  315,00 zł
  Zobacz
 • Indukcyjne czujniki zbliżeniowe - F33
  Dostępny
  Indukcyjne czujniki zbliżeniowe - F33

  Indukcyjne czujniki zbliżeniowe w obudowie, model F33. Mają swoje zastosowanie w dziedzinach automatyki przemysłowej,  takich jak roboty przemysłowe, przenośniki, obrabiarki, urządzenia zliczjące czy podnośniki.

  Indukcyjne czujniki zbliżeniowe w obudowie, model F33. Mają swoje zastosowanie w...

  Indukcyjne czujniki zbliżeniowe w obudowie, model F33. Mają swoje zastosowanie w dziedzinach automatyki przemysłowej,  takich jak roboty przemysłowe, przenośniki, obrabiarki,...

  378,00 zł
  Zobacz
 • Indukcyjne czujniki zbliżeniowe - model F7/F10
  Dostępny
  Indukcyjne czujniki zbliżeniowe - model F7/F10

  Indukcyjne czujniki zbliżeniowe w obudowie model F7/F10. Mają swoje zastosowanie w dziedzinach automatyki przemysłowej,  takich jak maszyny do zgniatania puszek, otwieranie/zamykanie drzwi, detekcja prędkości, przenośniki oraz liczenie elementów.

  Indukcyjne czujniki zbliżeniowe w obudowie model F7/F10. Mają swoje zastosowanie w...

  Indukcyjne czujniki zbliżeniowe w obudowie model F7/F10. Mają swoje zastosowanie w dziedzinach automatyki przemysłowej,  takich jak maszyny do zgniatania puszek,...

  203,00 zł
  Zobacz
 • Indukcyjne czujniki zbliżeniowe - model VariKont
  Dostępny
  Indukcyjne czujniki zbliżeniowe - model VariKont

  Indukcyjne czujniki zbliżeniowe w obudowie model VariKont®. Mają swoje zastosowanie w dziedzinach automatyki przemysłowej,  takich jak maszyny do zgniatania puszek, otwieranie/zamykanie drzwi, detekcja prędkości, przenośniki oraz liczenie elementów.

  Indukcyjne czujniki zbliżeniowe w obudowie model VariKont®. Mają swoje zastosowanie w...

  Indukcyjne czujniki zbliżeniowe w obudowie model VariKont®. Mają swoje zastosowanie w dziedzinach automatyki przemysłowej,  takich jak maszyny do zgniatania puszek,...

  220,00 zł
  Zobacz
 • Indukcyjne czujniki zbliżeniowe - model Slot Type
  Dostępny
  Indukcyjne czujniki zbliżeniowe - model Slot Type

  Indukcyjne czujniki zbliżeniowe w obudowie model Slot Type. Mają swoje zastosowanie w dziedzinach automatyki przemysłowej,  takich jak maszyny do zgniatania puszek, otwieranie/zamykanie drzwi, detekcja prędkości, przenośniki oraz liczenie elementów.

  Indukcyjne czujniki zbliżeniowe w obudowie model Slot Type. Mają swoje zastosowanie w...

  Indukcyjne czujniki zbliżeniowe w obudowie model Slot Type. Mają swoje zastosowanie w dziedzinach automatyki przemysłowej,  takich jak maszyny do zgniatania puszek,...

  453,00 zł
  Zobacz
 • Akcesoria do czujników - testery czujników
  Dostępny
  Akcesoria do czujników - testery czujników

  Akcesoria do czujników ułatwiają kontrolę ich prawidłowego funkcjonowania. Mają swoje zastosowanie w wielu dziedzinach automatyki przemysłowej.

  Akcesoria do czujników ułatwiają kontrolę ich prawidłowego funkcjonowania. Mają swoje...

  Akcesoria do czujników ułatwiają kontrolę ich prawidłowego funkcjonowania. Mają swoje zastosowanie w wielu dziedzinach automatyki przemysłowej.

  471,00 zł
  Dodaj do koszyka Zobacz