Kategorie

Producenci

informacje o firmie Camozzi informacje o firmie Pepperl+Fuchs informacje o firmie Ergomat informacje o firmie SMC

Lista producentów

EK GROUP

Facebook

O firmie EK GROUP

logo ek groupEK GROUP. Twój partner w utrzymaniu sprawnej automatyki przemysłowej.

Zaopatrujemy przemysł poprzez szybki i wygodny Sklep Internetowy. Powiększający się asortyment dostępny online pozwala na błyskawiczne zamówienie potrzebnych produktów z zakresu elektrotechniki, pneumatyki, hydrauliki, mechatroniki oraz techniki próżniowej, prosto do Twojego zakładu przemysłowego. 

Co zyskujesz zamawiając w sklepie EK GROUP?

 

Niższe koszty zakupyNiższe koszty zakupu, które możemy zaoferować dzięki wieloletniej współpracy z najważniejszymi producentami i dostawcami na rynku przemysłowym.

Bezpieczne transakcje i dostawaBezpieczeństwo transakcji i dostawy dzięki współpracy z Rzetelnym Regulaminem oraz zapewnianiu dowozu dla każdego rodzaju produktu.

doradztwo technicznePewność, że kupujesz właściwy produkt dzięki pełnemu wsparciu technicznemu na każdym etapie dystrybucji lub usługi.

Sprawny przemysł wymaga równie sprawnego systemu zaopatrzenia w artykuły konieczne do funkcjonowania urządzeń przemysłowych. Wspieramy przemysł nie tylko poprzez dostarczanie potrzebnych produktów szybko i wygodnie, ale także realizując kompleksowe usługi z zakresu automatyki przemysłowej. Dowiedz się więcej i zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić.

 

Dowiedz się więcej o marce EK GROUP