CAMOZZI Seria 8000

Złącza mosiężne niklowane z podwójnym uszczelnieniem Serii 8000. Dzięki dużemu doświadczeniu w produkcji połączeń dla pneumatyki i licznym badaniom, firma  Camozzi opracowała serię 8000 - mosiężnych i niklowanych złączy z podwójnym uszczelnieniem. Seria 8000 to ulepszona wersja złączy serii 6000. Główną cechą nowej serii jest zapewnienie dodatkowych uszczelek (opatentowany system), które zapewniają szczelne połączenie, eliminując możliwość przecieków nawet w razie usterki przewodu.

Łączenie i rozłączanie może być prowadzone wielokrotnie, bez pogorszenia właściwości (bez użycia dodatkowych narzędzi, co oszczędza czas i utrzymuje instalacje w sprawności technicznej). Uszczelki wykonane standardowo z NBR mogą być w razie konieczności łatwo wymienione. Złączki serii 8000 posiadają zarówno gniazda wtykowe do łączenia z przewodami jak i części gwintowane do skręcania. Na życzenie elementy te mogą być dostarczane z uszczelnieniami vitonowymi oraz EPDM.

 

Nie znalazłeś produktu, którego szukasz?

Skontaktuj się z nami

Cały czas pracujemy nad powiększaniem naszego katalogu w sklepie internetowym. Jeśli nie znalazłeś tutaj produktu którego szukasz, skontaktuj się z nami!

There are no products in this category

Jakiego produktu szukasz?