Informacja o sklepie

EK GROUP
Spółdzielców 26
62-510 Konin
Polska
Zadzwoń do nas: 632430725
Faks: 632430725
Napisz do nas: biuro@ekgroup.pl

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz pytanie odnośnie swojego zamówienia, chcesz zapytać o produkt lub w czym możemy Ci pomóc, napisz do nas lub zadzwoń.

EK GROUP Sp. z o.o. Sp.k.

ADRES: ul. Spółdzielców 26, 62-510 Konin

TELEFON / FAX: +48 63 243 07 25
TELEFON: +48 661 661 803
EMAIL: biuro@ekgroup.pl

NIP: 6652993148
REGON: 302617468

Firma wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000490678.
Prezes Zarządu

Dariusz Gawron
+48 693 545 900
d.gawron@ekgroup.pl

Dyrektor

Andrzej Fibakiewicz
+48 601 694 464
a.fibakiewicz@ekgroup.pl

Zastępca Dyrektora ds. Handlowych

Sebastian Janicki
+48 607 279 041
s.janicki@ekgroup.pl

Asystentka Biura

Joanna Libelt
+48 63 243 07 25
j.libelt@ekgroup.pl

Projektant / Doradca techniczny ds. elektrycznych

inż. Piotr Maliński
+48 604 806 911
p.malinski@ekgroup.pl

Przedstawiciel handlowy

Robert Janicki
+48 607 270 091
r.janicki@ekgroup.pl

Przedstawiciel handlowy

Patryk Bednarek
+48 887 022 033
p.bednarek@ekgroup.pl

Handlowiec

Krzysztof Śniegowski
+48 661 943 743
k.sniegowski@ekgroup.pl

Handlowiec

Remigiusz Fibakiewicz
+48 726 202 508
r.fibakiewicz@ekgroup.pl