ek group
newsletter ek group

Rozwijaj potencjał firmy, zamiast walczyć z drobnymi pożarami

Aby prowadzić zakład produkcyjny nie musisz znać się na wszystkim i wiedzieć wszystkiego.

W zakładzie produkcyjnym zawsze jest masa rzeczy do zrobienia. Drobiazgi, dbanie o narzędzia i instalacje, zapobieganie awariom – to wszystko jest szalenie ważne.

Trzeba wiedzieć, gdzie spojrzeć i na co zwrócić uwagę. A Ty przecież nie musisz znać się na wszystkim. Dlatego warto korzystać z narzędzi, które ograniczą czas spędzony na gaszeniu pożarów.

Zapisz się, aby otrzymać praktyczne wskazówki dotyczące Twojego zakładu.

Otrzymasz jako pierwszy informację o darmowych narzędziach i usługach. Wyprzedzisz konkurencję dzięki wiedzy, której oni nie mają.

Pracujemy także nad nową, darmową usługą. Będzie bardzo limitowana, na początek wyłącznie dla tych klientów, którzy potwierdzą swój zapis na listę.

Wysyłamy jedynie informacje, które są dla Ciebie ciekawe, na których możesz skorzystać. Jeśli jednak stwierdzisz, że to nie dla Ciebie i nie chcesz być na bieżąco, zawsze możesz się wypisać.
Na dobry początek udostępnimy Ci trzy darmowe narzędzia:
Listę najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi w zakresie Badań Elektronarzędzi.
Gotową do uzupełnienia tabelę zestawienia elektronarzędzi przygotowywanych do badania.
Listę kontrolną zadań “Jak skutecznie ochronić instalację pneumatyczną przed negatywnymi skutkami zimy?”
Wysyłamy jedynie informacje, które są dla Ciebie ciekawe, na których możesz skorzystać. Jeśli jednak stwierdzisz, że to nie dla Ciebie, zawsze możesz się wypisać.
Podając swoje imię i adres e-mail oraz klikając przycisk "zapisz się" zapisujesz się do naszego newslettera. Będziemy przetwarzać Twoje imię oraz adres e-mail w celu przesyłania Ci informacji handlowych na podany przez Ciebie adres e-mail w postaci newslettera.

Administratorem Twoich danych osobowych jest EK GROUP Sp. z o.o. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, a także ich przenoszenia. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Najnowsze artykuły.

Łatwy sposób na zlikwidowanie ryzyka pożaru rozdzielnic w Twoim zakładzie
5 min. czytania
Reading Time: 3 minutes Pożary w zakładach produkcyjnych najczęściej rozpoczynają się od zwarcia w rozdzielnicach. Przy braku sprawnego systemu przeciwpożarowego, szybko rozprzestrzeniają się na cały zakład, powodując często milionowe straty.
Jeden prosty sposób na pozbycie się ryzyka strat i utraty odszkodowania w razie pożaru w zakładzie
5 min. czytania
Reading Time: 4 minutes System sygnalizacji przeciwpożarowej to jeden z najważniejszych systemów w zakładzie. Wymagany przez ubezpieczycieli - od jego prawidłowego działania uzależniają wypłatę w razie pożaru. Niesprawny system SSP to miliony złotych strat dla zakładu - i dla Ciebie.
Jak pozbyć się, raz na zawsze, narastających i obciążających finansowo problemów z oświetleniem w zakładzie?
Reading Time: 5 minutes Chcesz dalej wymieniać żarówki co pół roku, czy wolisz, żeby Twój zakład w tym czasie zarabiał więcej pieniędzy z oświetleniem LED?
checkmark-circle